Vivian Morttimer

Go down

Vivian Morttimer

Pisanie by Vivian Morttimer on Wto Paź 16, 2018 10:02 am

Miano: Vivian Morttimer
Rasa: Człowiek
Wiek: 22 lata
Pochodzenie: Medvar
Płeć: Piękna

Wygląd:
Duże, bursztynowe ślepia, lśnią figlarnym blaskiem, niekiedy kryjąc się za kotarą kruczoczarnych rzęs.  Ich barwa zmienia się w zależności od natężenia światła, oraz humoru kobiety - przechodząc ze złocistego, poprzez bursztyn, orzech, a kończąc na gorzkiej czekoladzie.
Mały, zgrabny nosek oraz kształtne wargi -zazwyczaj wygięte w szelmowskim uśmiechu- w kolorze przygaszonej maliny.
Oto i Vivian, kobieta o niezłomnym charakterze i urodziwym wyglądzie.
Długie, gęste włosy o ciemnej barwie, często pozostają w artystycznym nieładzie, jak gdyby zaatakowała je suszarka - swoją długością mijają kość ogonową.
Nie należy do wysokich, jej wzrost jest raczej przeciętny, idealnie dopasowując się do szczupłej, aczkolwiek pełnej walorów, sylwetki w kształcie osy.
Na jej ciele można doszukać się blizn z których kobieta nie była dumna, aczkolwiek nie uważała ich za skazę na wyglądzie. Na lewej łopatce dziewczyny widnieje małe znamię w kształcie przeplatanej wstążki.

Ubiór:
Na szyi panienki Morttimer widnieje nieśmiertelnik z grawerem ""
Odziana w jedwabną koszulę w kolorze perłowej bieli z aksamitną, czarną wstążką, wiązaną przy szyi. Koszula zapinana na platynowe guziczki, które w większej połowie słoni skórzany gorset typu "underbust", w kolorze ciemnego brązu, wiązany na rzemyki z przodu.
Na przedramionach kobiety widnieją karwasze(ukryte ostrza), zaś na samych dłoniach rękawiczki (skórzane,ciemnobrązowe)
(...reszta opisu sie tworzy xD )

Charakter:
Niezwykle wierna wobec towarzyszy, niezwykle brutalna wobec wrogów. Panienka Morttimer słynie z niewyparzonego języka, którego znaczna część ludzi najchętniej by ucięła. Nie waha się wyrazić swojego zdania, nie zważając na dalsze konsekwencje. Jest bardzo impulsywna, co zdecydowanie jest jej jedną z największych wad. Nazbyt często skłania się ku przemocy.
Zadziorny charakter sprawia, że Vivian uwielbia się przekomarzać. Wielbi też drwić, najczęściej na głos.
Mimo wszystko, kobieta posiada w sobie pokłady czułości i empatii, które często przelewa na swoich towarzyszy.
Nie należy do cierpliwych. Właściwie to nienawidzi czekać. Owa czynność jest dla niej niezwykle frustrująca.
Sprytna, przebiegła lecz często nierozważna. Ciemnowłosa uwielbia łapać okazje - gdy trzeba potrafi stać się aktorką na poziomie Monroe byle tylko osiągnąć swój cel.
Ciekawość świata i żądza przygód wzbudza w niej lekkomyślność, co z kolei sprowadza na nią kłopoty, z których ratuje ją wszechstronność (Albo Kuguar).
Jest typem marzycielki, która od świata ludzi, woli nieokiełznaną dzicz.
Mimo siły charakteru, dziewczyna jest wrażliwa, czego stara się nie okazywać. Bywa dość niezdarna, czego następstwem jest śmiech, bądź złość.
Gardzi arystokracją, z której swoją drogą pochodzi. Uważa ich świat, za przekoloryzowany teatrzyk, w którym każdy powinien jak najlepiej odgrywać narzuconą mu rolę.
Uwielbia się śmiać i żartować. Raczej woli szukać pozytywów. Nie stroni się od wygłupów, wyglądając niekiedy dość absurdalnie.
Kobieta jest bardzo dumna. czy to zaleta, czy wada -z pewnością zależy od sytuacji, ale to właśnie ona, nie raz
wciągnęła ciemnowłosą w kłopoty.

Historia:
W trakcie budowy.

Umiejętności:
Władanie bronią:
-broń biała
-broń palna
-broń miotająca (takie jak łuk, kusza itd.)
-Walka w ręcz.
-Jazda konno.
-Umiejętność skradania się, oraz zacierania śladów.
-Tropienie (zarówno zwierzyny, co człowieka)
-gra aktorska
-Gra na Dizi
-Gra na pianinie.
-Taniec.
-Survival
-Skrytobójstwo
-Władanie żywiołem

Ekwipunek:
Ukryte ostrza, dwa pistolety skałkowe, naboje, flejtuchy, pojemnik z prochem, biała, smocza łuska, nóż myśliwski, ampułki z środkiem nasennym, ampułki z cyjankiem, mały sztylecik, łuk, kołczan ze strzałami.
Torba:
Środek odkażający, środek przeciwbólowy, bandaż, gaza, ścierka, środek nasenny, piersiówka wypełniona whisky, koc, lina, bidon, krzesiwo
Odzienie:
Peleryna z kapturem na żeliwny klips, skórzane spodnie, skórzane kozaki, jedwabna bluzka z aksamitną, czarną wstążką. Skórzany gorset pod biust wiązany na rzemyki, rękawiczki, karwasze(ukryte ostrza), nieśmiertelnik z grawerem.
(Dokładne rozmieszczenie przedmiotów w wyglądzie postaci)

Inne:
♠ Nie potrafi pływać - Można powiedzieć, że w pewien sposób morskie głębiny ją przerażają. Nie lęka się samej wody, czy rejsów łodzią - Lęk rozpoczyna się tam, gdzie nogi nie wyczuwają gruntu.
♠Jest zabójcą na zlecenie - odkąd przyszło jej opuścić smocze miasto, ten zawód jest nieodłącznym towarzyszem kobiety, ilość jej ofiar znacznie przeważa wiek samej Morttimer.
♠ Jest mściwa
avatar
Vivian Morttimer

Liczba postów : 46
Join date : 14/10/2018

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach