Szczątki osiedla

Go down

Szczątki osiedla

Pisanie by Mistrz Gry on Wto Wrz 25, 2018 7:56 pm
.....Pożar nie zakończył się tylko na jednym brzegu Auitjeny. Ogniste płomienie sięgnęły i wielu domów po drugiej stronie, spalając w dużej mierze doszczętnie wiele budynków. Niegdyś miejsce zapełnione dziećmi i rodzinami, kilkupiętrowe domostwa dla biedoty upchane na małej przestrzeni - obecnie jedynie ruiny w mniejszym lub większym stopniu spalone na popiół. W niewielu pokojach zachowały się jakiekolwiek meble, większość jest pusta. Co się dało, zostało ograbione już dawno, reszta zniszczała samoistnie.
.....Niewiele można tutaj znaleźć, nawet zwierzęta starają się nie zapuszczać w te rejony. Roślinność radzi sobie dużo lepiej niż na górnym brzegu, w wielu miejscach spalenizna pokryła się już pierwszą zieleniną. Natura zaczyna pochłaniać te domy. Miejsce dosyć ciche, mury z każdej strony wygłuszają rozszalały wiatr. Rzadko można spotkać tu potwory, nie wiadomo dlaczego, ale nie lubią tutaj przebywać.
.....Zejście do rzeki jest strome i niebezpieczne, od razu zaczyna się głębiną. Przy brzegu często zbierają się ławice narybku. W zakolu przy kondygnacji Dziurawego Mostu lubią zbierać się wodne węże, bo tam woda pozostaje niemal nieruchoma.
avatar
Mistrz Gry

Liczba postów : 201
Join date : 24/09/2018

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach