Sierociniec postaciowy

Go down

Sierociniec postaciowy Empty Sierociniec postaciowy

Pisanie by Mistrz Gry Wto Wrz 25, 2018 11:33 pm

  W Vitrum często zalega nam sporo kont-widem, czyli postaci, których użytkownicy wzięli i zniknęli, mówiąc krótko. Szkoda te konta usunąć, a jeszcze większa szkoda, by leżały odłogiem. Tym sposobem doszłam do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie sierociniec postaciowy - czyli miejsce, w którym znajdują się wszystkie postacie nieaktywne, porzucone przez właścicieli.
  Postacie, które znajdują się w sierocińcu to - nazwane przeze mnie - żywe npc. Każdy z użytkowników może wynająć sobie taką postać, by rozegrać nią jakąś fabułę. Ot, na jeden raz, zobaczyć sobie, jak gra się inną rasą, czy innym charakterem, wtrącić się komuś do wątku. Zasady są proste - postać wynajmujemy na raz, staramy się odgrywać rzeczywisty charakter, jaki opisany został w KP. Żywe npc można gryźć wampirami, ranić, okradać, a nawet zabijać, ale nie robimy z nich worka treningowego - wszystko zgodnie z danymi w KP. Postaci z sierocińca nie dotyczy potrzeba jedzenia, picia, określonego czasu regeneracji czy przymusu posiadania mieszkania. Co akcję wracają do poprzedniego stanu, chyba że zostaną zabite, czy trwale uszkodzone.
  Aby uzyskać dostęp do konta żywego npc należy napisać do mnie z prośbą o konkretną postać. Od zakończenia poprzedniego "wynajmu" musi minąć minimum 14 dni, nim będzie można ponownie ją sobie przywłaszczyć. Żeby było ciekawiej - postaciom przydzielone zostały różne stopnie (co jakiś czas zrobię nowe rozdanie).
  Postacie do sierocińca trafiają:
    → Po miesiącu braku logowania w przypadku postaci, które nie brały udziału w fabule.
    → Po trzech miesiącach braku logowania w przypadku postaci, które brały udział w fabule.
  Oczywiście, możliwe jest odzyskanie postaci z sierocińca, jeśli użytkownik cudownie zmartwychwstanie - wystarczy skontaktować się z Administracją.
  Obecne w sierocińcu znajdują się:
    → ...
    → Mistrz Gry.
  Na sam koniec zostawiłam to, co najlepsze, czyli sam Mistrz Gry - tak, jego też można wynająć raz na jakiś czas i epizodycznie pobawić się we wszechwładcę, wystarczy napisać tylko do mnie z jasnym planem na działanie.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 222
Join date : 24/09/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach