Spis administratorów

Go down

Spis administratorów  Empty Spis administratorów

Pisanie by Mistrz Gry Wto Wrz 25, 2018 11:34 pm

  Jeżeli masz jakiś problem, pytanie, prośbę bądź cokolwiek innego, a użytkownicy bez dodatkowych opcji grzebania w panelu, edytowania profilów czy nawet o mniejszej wiedzy na temat forum nie są w stanie Ci pomóc możesz zgłosić się do administratorów. Spokojnie, nie gryziemy. Połykamy w całości tak, że nie boli. Obecnie podział na administratorów, moderatorów i mistrzów gry nie funkcjonuje, przedstawiciele administracji pełnią wszystkie te funkcje równocześnie. Takie wszechstronne, uniwersalne bestie.

Administratorzy



Anastazja Leneaure

Drozd

Emrys Love
Główny Admin
Technik
Mistrz Gry
PW
PW
GG: 38722696
PW

  W tym miejscu należy zaznaczyć, że forum zapoczątkowała Tenebris Alia, pozostająca długotrwale nieobecna od grudnia 2016 roku. Od jej czasów forum przeszło znaczne modyfikacje i prawie nie przypomina samego siebie z czasów tenesiakowych, co nie znaczy, że możemy zapominać o jej wkładzie w stronę - poświęciła wiele godzin na tworzenie starych systemów i grafiki, starając się robić to najlepiej, jak mogła.
  Obecnie wkroczyliśmy w nową epokę - potenesiakową - w której chciałabym wspomnieć o kilku osobach - obecnym Richardzie Hawkerze, Beatrice G,, Charlotcie i Christopherze. Tego ostatniego nie ma już z nami na Vitrum, lecz cała czwórka miała swój duży wkład w tworzenie forum i każdemu chciałabym podziękować na równi. To głównie oni byli iskrą, która zapoczątkowała ten ogrom zmian, jaki przeszliśmy, to głównie oni kopali mój leniwy tyłek do robienia rzeczy, na które nie miałam najmniejszej ochoty, ale były potrzebne całej stronie.
  Zupełnie osobno chciałabym podziękować również Drozdowi, za stałą i czynną pomoc w kwestiach forum, w grafice i w ogóle we wszystkim, nawet mając wiele innych zajęć. Myślę, że spokojnie można nazwać ją tym drugim filarem, na którym całe Vitrum się opiera - sama bym sobie na pewno nie poradziła z kohortą nieposłusznych divów, trymiliardem frustrujących kodzików i zmuszaniem HTMLu do współpracy. Przez długi czas nie była oficjalnym administratorem, a mimo to tak wiele mi pomagała. Moje Droździątko, które też mnie kopało w tyłeczek do pisania znienawidzonych opisów, kiedyś Ci za to odpłacę. ♥
  Tak naprawdę każdy z użytkowników w jakimś stopniu Vitrum tworzył. Każda Wasza sugestia, pomysł, każdy wytknięty błąd sprawia, że stajemy się lepsi, poprawiamy niedociągnięcia, bo te zawsze były, są i zawsze będą. Wszystkim, którzy choćby w najmniejszym stopniu pomagają w tworzeniu forum - dziękuję z całego serduszka - An.  ♥
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 222
Join date : 24/09/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach