Listy gończe Bractwa Vivantrae

Go down

Listy gończe Bractwa Vivantrae

Pisanie by Mistrz Gry on Wto Wrz 25, 2018 11:40 pm

[align=justify].....Bractwo Vivantrae niczym mroczny duch miasta bezwzględnie wykonuje swoje zadania, osiąga swoje cele, nie bacząc na wszelkie przeciwności. Członkowie Bractwa rzadko pokazują się w mieście, zazwyczaj pozostają niewidoczni, utajeni. Nikt nie wie, czym dokładnie się zajmują - ot, mają swoje sprawy. Prócz regulowania zapłat za dom, raczej nie mieszają się w życie przybyszy.
.....Zdarza się, że ktoś wyjątkowo podpada Bractwu, wówczas zazwyczaj wysłana zostaje odpowiednia grupa pacyfikacyjna i delikwent zostaje uciszony na zawsze. Są jednak sytuacje, w których Bractwo rozwiesza w mieście listy gończe za daną personą. Ot, pojawiają się znikąd, wieczorem jeszcze ich nie ma, a rankiem już powiewają na murach kamienic. Zdarza się do rzadko, Vivantrae nie lubią płacić obcym za wykonanie pracy, a płacą sowicie.
.....Lepiej wystrzegać się podobnej sławy... bycie lisem w polowaniu całego miasta raczej nie należy do przyjemnych rozrywek.

.....W tym wątku raz na jakiś czas umieszczane będą informacje o listach gończych za różnymi osobami - NPC tworzonymi przez MG bądź prawdziwymi postaciami graczy. Poszukiwanie jest "aktywne" do momentu fabularnego przekazania zainteresowanego Bractwu, bądź polubownemu rozwiązaniu konfliktu (co jest praktycznie awykonalne), wówczas zostaje dodana notka o dezaktywacji poszukiwań.
[/align]
avatar
Mistrz Gry

Liczba postów : 201
Join date : 24/09/2018

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Listy gończe Bractwa Vivantrae

Pisanie by Mistrz Gry on Wto Wrz 25, 2018 11:40 pm

avatar
Mistrz Gry

Liczba postów : 201
Join date : 24/09/2018

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach